GEOMATICS GROUP, 1996 yılında kurulmuş ve faaliyet süresince GPS/GNSS uydu teknolojileri, Sabit İstasyon, CBS Ürünleri, Aksesuar, Nivo ve Total Station ölçü aletleri Satış ve Servis Hizmetleri ile mühendislik projeleri, coğrafi bilgi sistemi çalışmaları gerçekleştirmektedir. Genel Müdürlük binamız Ankara’ da olup, İstanbul, İzmir ve Diyarbakır’da Bölge Müdürlüklerimiz ve 50 kişiye yakın tecrübeli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en son teknolojiyi makul ücretlerle sunmaktayız.


Firmamız sadece teknik cihazlar tedarik etmeyip ayrıca; tecrübelerini müşterilerine aktarmakta, gerektiğinde danışmanlık yapmakta ve projeye uygun yazılım / donanım çözümleri sunmaktadır. Örneğin Türkiye’de geliştirdiğimiz yerli Mobil Arazi Veri Toplama yazılımımız ile CBS veri toplama ve DGPS / GNSS entegrasyonunda ilkleri gerçekleştirdik ve Türkiye’deki CBS veri toplamaların çoğunluğunda Kurum ve Firmaların tercihi olduk. Büyük veri toplama projelerinde son 4 yıldır yazılımımız ve donanımlarımız kendini ispatlamıştır.

 

Firmamız, Harita, İnşaat ve diğer mühendislik sektörlerinde kullanılan ileri teknoloji teknik cihazlardan Trimble’ın (Amerika) Spectra Precision, Ashtech, Seco markaları ile Mitac’ın (Taiwan) Magellan ve Mio marka ürünlerinin Türkiye Tek Yetkili Temsilcisidir. Temsilcisi olduğumuz ve ürettiğimiz geniş ürün yelpazesi ile farklı sektörlere hizmet vermekteyiz. Harita, inşaat, maden, jeoloji, orman, tarım, denizcilik, arkeoloji, enerji sektörleri ile Kamu Kurumları ve Güvenlik Güçleri çalıştığımız başlıca sektörlerdir.

 

Geomatics Group Devlet destekli Çok Amaçlı Multikopter İnsansız Hava Aracı projesi için Üniversite Sanayi işbirliği çerçevesinde TEKNOMER Teknoloji Şirketi’ni akademisyenler ile birlikte kurmuştur. Böylece Yerli Malı İnsansız Hava Aracı üretim, satış ve proje hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda firmamız elinden geldiğince yerli yazılım, yerli üretim için gayret içerisindedir. Bu çabalarımız sayesinde diğer emsal firmalardan farklı olduğumuzu her zaman göstermekteyiz.

KALİTE YÖNETİM SİSTEM POLİTİKAMIZ

YER BİLİMLERİ ALANINDA MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ İLE ÖLÇÜ CİHAZLARI (ELEKTRONİK TAKEOMETRE, NİVELMAN ALETLERİ, GPS/GNSS CİHAZLARI, İNSANSIZ HAVA ARACI (DRONE), MOBİL HARİTALAMA CİHAZLARI,UZAKTAN ALGILAMA CİHAZLARI VE  BUNLARA AİT ÇEVRE DONANIMLARI) İTHALATI VE İHRACATI, SATIŞ VE TEKNİK SERVİS hizmetlerinin sunumunda

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli arttırmak.
Ulusal ve uluslararası kanun ve standartlara uymak
Toplam kalite yönetimini esas almak.
Kurumsal nitelik kazanmak.
Teknolojiyi sürekli takip etmek.
Kaliteli hizmet ve üretim.
Özgün hizmet ve üretim.
Proses risklerinin belirlenmesi ve önlemlerin alınması
Tüm personelin katılımı ve desteğini sağlamak ve motivasyonunu arttırmak.
Kaynakların iyileştirilmesi çerçevesinde eğitim ve teçhizatın sürekli bakımını sağlamak.
Müşteri memnuniyeti.
Ayrıcalıklı ve güvenilir firma imajı.
Zamanı ve malzemeyi ekonomik kullanmak.
Çalışanların mutluluğu ve sosyal dayanışma.
İlkeli ve prensipli bir yönetim.