Geomatics Group, 1996 yılında kurulmuş ve faaliyet süresince GPS/GNSS Uydu Teknolojileri, Sabit GNSS İstasyonu, CBS Ürünleri ve Yerli yazılım çözümleri, Nivo ve Total Station ölçü aletleri, yersel ve mobil lazer tarayıcılar, mobil araç üzeri CBS veri toplama cihazları, satış ve teknik servis hizmetleri ile mühendislik projeleri, coğrafi bilgi sistemi çalışmaları gerçekleştirmektedir. 2014 yılından itibaren insansız hava aracı platformları AR-GE, üretim ve satış hizmetleri de sağlamaktadır.

Genel Müdürlüğümüz Ankara’ da olup İzmir, Samsun ve Diyarbakır’da da bölge müdürlüklerimizle birlikte yaklaşık 50 kişilik tecrübeli kadromuzla siz değerli müşterilerimize en son teknolojiyi makul ücretlerle sunmakta ve projelerinizi uygun donanımlar ile gerçekleştirmekteyiz. Firmamız sadece teknik cihazlar tedarik etmeyip ayrıca 26 senelik tecrübemizle danışmanlık faaliyeti de göstermekte olup projelerinize uygun yazılım / donanım çözümleri sunmaktadır.

Firmamız, Harita, İnşaat ve diğer arazi tabanlı mühendislik sektörlerinde kullanılan ileri teknoloji teknik cihazlardan Trimble, Spectra Precision, Nikon Total Station ve Nivo, Seco markaları ile Mio marka El Tipi GPS, Tablet ve endüstriyel dayanıklı cep telefonu ve GeoSlam Lidar ürünlerinin Türkiye’de tek yetkili temsilcisidir. Ayrıca yerli malı olarak ürettiğimiz insansız hava araçlarımızla (Drone, VTOL, Sabit Kanat) sınırların ötesine geçmekteyiz.

 

KALİTE YÖNETİM SİSTEM POLİTİKAMIZ››  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli arttırmak,

››  Ulusal ve uluslararası kanun ve standartlara uymak,

››  Toplam kalite yönetimini esas almak,

››  Kurumsal nitelik kazanmak,

››  Teknolojiyi sürekli takip etmek,

››  Kaliteli hizmet ve üretim,

››  Özgün hizmet ve üretim,

››  Proses risklerinin belirlenmesi ve önlemlerin alınması,

››  Tüm personelin katılımı ve desteğini sağlamak ve motivasyonunu arttırmak,

››  Kaynakların iyileştirilmesi çerçevesinde eğitim ve teçhizatın sürekli bakımını sağlamak,

››  Müşteri memnuniyeti,

››  Ayrıcalıklı ve güvenilir firma imajı,

››  Zamanı ve malzemeyi ekonomik kullanmak,

››  Çalışanların mutluluğu ve sosyal dayanışma,

››  İlkeli ve prensipli bir yönetim.